Opcje przeglądania
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier UPS) już od 492,00 zł.
Nowości

  Założony w 2005 roku La Maison d’Orient naprawdę wystartował w 2008 roku, po wyjątkowym spotkaniu dwóch mężczyzn. Podczas podróży do Syrii w 2006 roku dr Constantini, założyciel firmy, poznał pana Harastaniego, słynnego mistrza mydła w Aleppo, mistrza zdrowia publicznego i specjalisty od substancji tłuszczowych. Spotkanie było decydujące i narodziła się prawdziwa przyjaźń między tymi dwoma mężczyznami, z pasją szanującymi ludzkość i Ziemię. Dlatego z entuzjazmem związali się z tradycją, autentycznością i nauką, uzyskując najlepszą jakość tradycyjnych mydeł Aleppo; z niezrównaną zawartością oleju laurowego, szamponów bez chemicznego środka powierzchniowo czynnego, żeli pod prysznic, kremów do twarzy ze świeżymi owocami i świeżymi roślinami. Zachowując planetę na każdym poziomie firmy. Natura i zrównoważony rozwój to fundamenty La Maison d’Orient.
  W 2010 r. Utworzono dział badań i rozwoju, aby zapewnić jakość i bezpieczeństwo produktów, od produkcji po sprzedaż, a tym samym spełnić wymagania przepisów francuskich i europejskich. Współpracujemy również z zewnętrznymi laboratoriami w zakresie testów bezpieczeństwa, wydajności, a także testów mikrobiologicznych i dermatologicznych.
  Z powodu kryzysu politycznego w Syrii nasz mistrz mydła w Aleppo, pan Harastani, dołączył do nas we Francji. Tak więc w Paryżu zbudowano fabrykę rzemieślniczą, a produkcja odbywa się teraz we Francji. Mydła wyprodukowane przez naszego Mistrza Mydelnika mogą zatem zgodnie z prawem i wiernie zachować swoją nazwę „mydła Aleppo”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl